Skip links

FARMASİ FIRSATLAR DÜNYASI

Doğrudan Pazarlama

 

Doğrudan pazarlama (Network Marketing) sistemi 18 yaşını doldurmuş herkesin yapabileceği bir iştir.Dilerseniz tam zamanlı olarak, dilersenizde part-time olarak çalışma fırsatı veren uluslar arası bir pazarlama sistemidir.

Doğrudan pazarlama Amerika’da 1970’li yıllarda başlamış olup,tüm dünyada 100 milyon distribütöre iş imkanı sunarken 150 Milyar (€) civarında pazar hacmine sahiptir.

Farmasinin Avantajları

Farmasi yüksek giriş bedeli, yıllık aidat ve en önemlisi stok bulundurma zorunluluğu olmayan % 100 Türk‘ler tarafından oluşturulmuş doğrudan pazarlama sistemidir.

Farmsi, kendi işini yapmak isteyen veya ek gelir olarak ekstra iş arayan kişilerin, istedikleri saat kadar çalışma fırsatı sunan,minumum sermaye gereksinimi ve sıfır risk ile yapabileceği bir iş fırsatıdır.

Farmasi ile Kazanmak

Helal sertifikasına sahip, kaliteli hızlı tüketim ürenlerini indirimli olarak alabilirsiniz.

Farmasi Kozmetik ürünlerinin satışını yaparak % 30 kâr ile anında satış yapabilirsiniz.

Farmasi işinizi tavsiye ederek kendi ekibinizi kurabilir bu ekipden ek olarak % 22 grup primi elde edebilir ve hatta ekibinizin oluşturmuş olduğu ekiplerdende ek olarak % 3 liderlik primi kazanabilirsiniz.

Avrupa ve Dünya seyahatları, albea, linea ve mercedes araba planlarıda ek kazançlar olarak size sunulmaktadır.

Farmasi’de bölge sınırlaması, çalışma saati, eğitim ve özel ihtisas istemeyen herkesin yapabileceği doğru kazanç kapısıdır.

Sizde bu fırsatlardan faydanlanmak ve bütçenize katkıda bulunmak için Farmasi’ye Kayıt olmayı unutmayın.